Noworoczne przechwałki ;)

Na początku chciałbym życzyć wszystkiego najlepszego w nowym roku, obyście mieli dużo wiary we własne siły i niepowodzenie przekuwali w sukces :)
To już chyba będzie tradycją. Rok temu pisałem o wygranym konkursie fotograficznym. W zeszłym żadnego nie wygrałem, ale wieści są równie (jeśli nie bardziej) ekscytujące. Końcówka roku była całkiem wybuchowa. A wszystko zaczęło się jeszcze w czasach średniowiecznych…
W październiku powstał pierwszy polski, poważny film traktujący o słynnej serii gier:
Assassin`s Creed: Zlecenie (wyprodukowany przeze mnie oczywiście). Miesiąc po premierze internet go odkrył i filmik znalazł się na największych serwisach traktujących o grach w Polsce:
cdaction.pl
polygamia.pl
ps3site.pl
gamecorner.pl
niezgrani.pl
xboxsite.pl
Byłem (i wciąż jestem!) w dużym szoku. Cieszy mnie to niezmiernie. Tym bardziej, że filmiku własciwie miało nie być. A na pewno nie online. Początkowo myśleliśmy o tym jako „spontanicznej produkcji na odprężenie, robionej dla garstki osób”. Jednakże przyszedł Pan zwany Michałem Ważnym i stwierdził, że albo robimy porządny film albo w ogóle. Mogłem nie posłuchać? Oczywiście, że nie! Obecnie ilość wyświetleń dobija do 10 000 (9 916 – stan na 5.01.12).

Kolejna informacja dotyczy ostatnio wydanego teledysku PSS – Trójkąt Bermudzki. Nie dość, że to moja najmłodsza produkcja to na dodatek jako pierwsza przekroczyła magiczną liczbę 10 000 oglądnięć :) Super, że jest takie zainteresowanie.

Co szykuje przyszłość? Hmm ptaszki ćwierkały o spocie reklamowym, kolejnym teledysku, jakiejś poważnej fabule, nie wspominając o zalewie wesel…  Będzie gorąco. Miejcie oczy i uszy szeroko otwarte bo możliwe, że będę kogoś z Was potrzebować ;)