Mariusz Bachurski – Trener osobisty (spot reklamowy)

Jedna z pierwszych rzeczy jaka mi przychodzi do głowy związana z pracą z Mariuszem to nasze pierwsze spotkanie w kawiarni i pewne zdanie jakie wypowiedział „bo ja jestem taki wariat, jakbym miał ADHD”. Niektórzy z moich znajomych wiedzą, że ta ‚przypadłość’ w niektórych wypadkach tyczy się również i mnie. Od razu wiedziałem, że nasza współpraca potoczy się gładko. I nie myliłem się :) Wzajemna nadpobudliwość pomogła przy produkcji oraz 2 dniach filmowania, kiedy (jak to bywa w reklamówkach) byliśmy pod presją czasu (uciekające słońce, oraz ludzie).
Co do podejścia do swojej pracy, zauważyłem u p. Bachurskiego olbrzymią pasję i masę energii wyzwalaną w trakcie ćwiczeń, która udziela się ćwiczącym. Przez co wiem, że jeżeli kiedyś potrzebowałbym trenera osobistego to wiem do kogo od razu bym zadzwonił.

Sam film ma pokazać doświadczenie trenera, świetnie wyposażoną salę i masę pozytywnej energii, którą można otrzymać w trakcie treningów.

Wielką przyjemnością była dla mnie współpraca z Mariuszem Bachurskim i mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze w przyszłości :)